פרגולות

לשבת בחצר בכל עונה  מבלי לדאוג למזג האויר?

פרגולה היא תוספת מרהיבה להמשך הבית  ופתרון מושלם למקום מוצל בימי הקיץ וגם לשהות נעימה ויבשה כשהגשם מטפטף . האמנות היא לבחור את סוג העץ והצורה המתאימים לבית וללקוח. ניתן לעצב את הפרגולה להצללה מלאה ומחסה מפני הגשם או לחשיפה מלאה לקרני השמש המלטפת. הכל בהתאמה אישית.

דקים

תוספת קטנה שמשנה הכל ! שדרוג הכרחי לכל חצר או מרפסת רגילים למתחם מיוחד נעים מעוצב ומזמין.  הדק מאפשר הגבהת פני השטח מפני האדמה, הבטון או הרצפה ובכך הרחבת פנים הבית החוצה  וגישה נוחה.

 

 

 

מחסנים ומבני עץ

בניית מחסני עץ , זו האהבה הגדולה שלנו !  בניגוד למחסני הפלסטיק הקיימים בשוק מחסן מעץ  מותאם בדיוק  לדרישות והצרכים שלכם! בגודל, בצורה ובמראה ובכך מאפשר התאמה מלאה בהיבט הפונקציונאלי והעיצובי ונשמר לאורך שנים ארוכות.

מחסן מעץ מבודד טוב יותר מפני חום וקור בהשוואה מחסני מתכת או פלסטיק ונעים יותר לעבודה ומספק הגנה טובה מתנאי הסביבה לחפצים המאוחסנים בו.

גדרות מעץ

מי שאוהב את מראה העץ , לא יתפשר על גדר מפלסטיק שתישבר או מתכת שתחליד. גדר עץ מהווה את התיחום המושלם למראה טבעי שמשתלב עם גינה פורחת ומספק פתרון אלגנטי לפרטיות מבלי לקבל תחושה מעיקה של חומה והסתרה .

 

גגות ורעפים

התקנה או שיפוץ של גגות רעפים .

קורות עץ תומכים בגגות הרעפים ויחד עם חומר הבידוד שמולבש בין הקורות מהווים את המבנה התומך עליהם מונחים הרעפים. רמת המקצועיות בהתקנה של גג רעפים נבחנת מיד עם הגשם הראשון. פשרה ברמת המקצועיות תעלה לכם בחורף רטוב. אנחנו מבטיחים חורפים יבשים רבים!